• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=05327341795
 • https://www.instagram.com/istanbul.hifi
Marka & Model
MARKALAR

 YAMAHA

 PIONEER


  
 
 SHURE  


 


  

   


 


 
 

 

 
  
 

 
 


 

 
 


 
 


 
 ANTARİ

 
              

 

 TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİLİ
VE
FATURALIDIR

 

LÜTFEN ÖZEL FİYATLAR

ve

DİGER MODELLER İÇİN BİZİ ARAYINIZ

 

ÖZEL FİYATLARA TAKSİTLENDİRME İMKANI

 

 0 532 734 17 95  
İSTANBUL Hİ-Fİ 
 SES ve GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ                                                                             

  
                                  532 734 17 95        0 212  511 00 27         0 212  526 53 61

ANASAYFA


     POLK AUDIO S30e CENTER HOPARLÖR

   
Ürün Kodu : POLK AUDIO S30e
Fiyat : 370 Euro 
Ürün Özellikleri
S30e Yüksek Çözünürlüklü Ev Sineması Merkez Hoparlörü
        Detaylar
 
 
Detaylar
 • Polk'ün yeni Dinamik Denge tasarımlı akustik dizisiyle filmler, TV ve müzik için zengin, temiz, tam kapsamlı sesin keyfini çıkarın
 • (1) En yeni yüksek çözünürlüklü ses dosyalarını mükemmel şekilde yeniden üreten kristal netliğinde yüksek frekans tepkisi için 1 ”yüksek çözünürlüklü Terylene tweeter
 • (2) Temiz, net bas, daha iyi doğrusallık ve artırılmış dinamik orta aralık için 5,25 inç düşük distorsiyonlu mika takviyeli polipropilen koniler
 • Daha güçlü, daha etkili bas için özel Polk Power Port 

Yüksek Çözünürlüklü HiFi Ev Sineması Hoparlörü

Büyük surround ses tiyatrosu ve müzik deneyimini oturma odanızın konforuna getirmek için inşa edilen Polk Signature S30e merkez hoparlör, Polk Yüksek Performans geleneğini uygun bir fiyata sürdürüyor. Hi-Res sertifikası, yeni Dinamik Denge tasarımlı akustik dizi, hassas çapraz geçişler, kırınım önleyici ızgara, modern kabin stili ve özel Power Port bas geliştirme teknolojisiyle, filmler, TV ve müzik için tamamen yeniden yüksek ses elde edersiniz. - hayali tasarım. Polk-harika ses bekler. 

Dinamik Denge Teknolojisi Sürücü Tasarımı

İster ev sinema sisteminizi gelişmiş bir Atmos yapılandırmasıyla yükseltin, ister en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarın, Dinamik Denge, ne dinlerseniz dinleyin zengin, temiz, tam kapsamlı bir ses sağlar. Bu patentli teknoloji, gelişmiş malzeme seçimi ve daha verimli geometri için konuşmacının tüm elektro-akustik ve mekanik sistemini analiz eder. Bitmiş ürünün bir parçası olmadan önce hoparlör performansını azaltan sorunları tespit eder ve ortadan kaldırır.

Yüksek Çözünürlüklü Polk Terylene Tweeter

Terylene kubbe tweeter'ımız, yanıtı uzatan ve rezonansı azaltan eğrisel biçimlendiricilere sahiptir. Güçlü seramik motor yapısı aynı zamanda sistem rezonansını düşürür ve kritik orta aralıkta daha iyi dağılım için düşük frekans tepkisini genişletir, vokallerin ve enstrümanların gerçekçi reprodüksiyonu için net ve ayrıntılı yüksek frekans tepkisi sağlar. En son yüksek çözünürlüklü ses dosyalarını desteklemek için 40kHz verebilme özelliğine sahip olduğundan, kendinizi tam olarak stüdyoda veya konser salonundaymış gibi hissedersiniz.

Özel Orta Sınıf Sürücüler

Bütil kauçuk çevrelere sahip mika ile güçlendirilmiş polipropilen koniler, büyük seramik motor yapıları ve yüksek sıcaklıkta Conex fiber örümcekler, temiz, net bas, daha iyi doğrusallık, daha düşük bozulma ve daha fazla dayanıklılık için olağanüstü yüksek verimlilikte sürücüler oluşturmak için bir araya geliyor.

Özel Polk Power Port Teknolojisi

Power Port®, hava akışını hoparlörün portundan dinleme alanınıza sorunsuz bir şekilde geçiren patentli tasarımımızdır. Aynı zamanda, daha büyük, daha müzikal, derin bas etkisi için türbülans ve distorsiyonu ortadan kaldırmak için daha büyük yüzey alanı sağlayarak kaba pamuklu bas portunu genişletir. Ayrıca, geleneksel bir bağlantı noktasına göre 3dB daha fazla bas yanıt çıkışı sunar.

Yüksek Hassasiyet ve Maksimum Uyumluluk

En mütevazı güçteki amplifikatör veya alıcıyla çalışır. İster en yeni dijital işlemciye ister eski donanımınıza bağlıyor olun, geniş, net, saran ve gerçekçi ses üretimi elde edersiniz. Ayrıca, en yeni Dolby ve DTS surround ses teknolojileriyle uyumludur.

İki Yönlü Faz İçin Optimize Edilmiş Geçiş Dizisi

Daha gerçekçi bir dinleme deneyimi için gelişmiş bir tatlı nokta sunmak üzere diğer Polk Signature serisi hoparlörlerle sorunsuz bir şekilde harmanlanan odaklanmış bir diyalog kanalı sunar.

Kırınım Önleyici Manyetik Menfezler

Bilgisayar, hassas bir uyum için modellenmiş ve geliştirilmiş iyi görünüm ile sonik paraziti en aza indirecek şekilde yapılmıştır.

Altın Kaplama 5 Yollu Bağlama Mesajları

Kolay kurulum için mükemmeldirler, mümkün olan en doğrudan, verimli ve kayıpsız bağlantıyı sağlarlar.

Kaliteli, kritik sönümlü Kabin Tasarımı

Daha az duyulabilir renklendirme için istenmeyen dahili duran dalgaları azaltan güçlü, sert ve akustik olarak inert muhafaza. Ve rezonant olmayan, kritik derecede sönümlü Meddite MDF yapısı, daha gerçekçi bir ses için düşük kendi kendine gürültü sağlar.

Tını Eşlemeli

Çok kanallı sistemlerde sorunsuz hoparlörden hoparlöre karıştırma efektleri elde etmek için tamamen aynı bileşenlerle tasarlanmıştır.

Modern Stil

Kavisli kenarlar, her türlü ev dekoruna uyan, çarpıcı siyah veya beyaz yıkanmış ceviz kaplamalarıyla sunulan, şehvetli ama güçlü bir görünüm sunar.

Dayanıklı, Sınırlı Garanti

Kaliforniya'da tasarlanan ve en sıkı kalite kontrolleri altında ABD ve Avrupa'da ortak mühendislik çalışmaları yapılan bu ürün, 5 yıllık sınırlı garanti içerir. 

 • Miktar Dahil
  1
 • Oryantasyon
  Yatay
 • Yükseklik
  7,5 "(19,05 cm)
 • Genişlik
  20 "(50,8 cm)
 • derinlik
  10,6 "(26,92 cm)
 • Ağırlık
  19 lbs (8,62 kg)
 • Sürücü Muhafaza Tipi
  PowerPort Bas Havalandırmalı
 • Sürücü Tamamlayıcı
  (2) 5,25 "(13,34 cm) d (Yuvarlak) - Orta / Woofer
  (1) 1" (2,54 cm) d (Yuvarlak) - Tweeter

GİRDİLER

 • Ses Girişleri
  -
 • Girdiler
  (1) Çift 5 yollu Bağlama Mesajları - Altın Kaplama

SES KALİTESİ

 • Toplam Frekans Yanıtı
  42 Hz → 40000 Hz
 • Maksimum Hassasiyet (1 watt @ 1 metrede)
  89 dB
 • Nominal Empedans
  8 ohm

HARİCİ AMPLİFİKATÖR

 • Kanal Başına Önerilen Amplifikatör Gücü