• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05327341795
  • https://www.instagram.com/istanbul.hifi
Marka & Model
MARKALAR

 YAMAHA

 PIONEER


  
 
 SHURE  


 


  

   


 


 
 

 

 
  
 

 
 


 

 
 


 
 


 
 ANTARİ

 
              

 

 TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİLİ
VE
FATURALIDIR

 

LÜTFEN ÖZEL FİYATLAR

ve

DİGER MODELLER İÇİN BİZİ ARAYINIZ

 

ÖZEL FİYATLARA TAKSİTLENDİRME İMKANI

 

 0 532 734 17 95  
İSTANBUL Hİ-Fİ 
 SES ve GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ                                                                             

  
                                  532 734 17 95        0 212  511 00 27         0 212  526 53 61

ANASAYFA


     DENON DSW-1H Dahili HEOS Kablosuz Subwoofer

   
Ürün Kodu : DENON DSW-1H
Fiyat : 1050 Euro 
Ürün Özellikleri
Denon DSW-1H kablosuz subwoofer, derin ve güçlü baslar eklemek için Wi-Fi üzerinden Denon DHT-S716H ses çubuğuna kolayca bağlanır. Duvar prizine takın
        Detaylar
 
 
Detaylar

Genel b-Bakış

Denon DSW-1H kablosuz subwoofer, hissedebileceğiniz ve duyabileceğiniz derin, güçlü baslar eklemek için Wi-Fi üzerinden Denon DHT-S716H ses çubuğuna bağlanır. Özel 5.25 ”sürücüler, gelişmiş yüksek güçlü D Sınıfı amplifikasyonla beslenirken, tescilli DSP algoritmaları tüm dinamik aralık boyunca optimize edilmiş düşük frekans yanıtı sağlar. Odanın herhangi bir yerine yatay veya dikey olarak yerleştirin, daha sonra duvar prizine takın ve oynatın. Hızlı kurulum sayesinde, eğlence deneyiminizi net, gürültülü bas ile geliştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 


OPTİMİZE DÜŞÜK FREKANS CEVABI İÇİN ÖZEL DSP ALGORİTMALARI

Denon'a özel DSP algoritmaları, filmler ve müzikte daha sürükleyici bir deneyim için tüm dinamik aralıkta optimize edilmiş düşük frekanslı yanıt sağlar. 


DENEYİMİNİZİ SEÇİN

HEOS Yerleşik ile, kendi kurulumunuzu seçmek kolaydır - gerçek bir 5.1 surround ses deneyimi oluşturmak için Denon DSW-1H Kablosuz Subwoofer'ınızı DHT-S716H ses çubuğunuza ve bir çift Denon veya HEOS özellikli hoparlöre ekleyin. 


Kolay kurulum

DSW-1H Kablosuz Subwoofer'ınızın kurulumu sadece birkaç dakika sürer. Anında çarpıcı bas deneyimi yaşamaya başlamak için ev ağınız ve grubunuz aracılığıyla Denon DHT-S716H ses çubuğuna veya diğer HEOS hoparlörlerine bağlamanız yeterlidir. Ardından HEOS Uygulaması ile tüm ses ayarlarınızı kontrol edin. 


Tam Kontrol

HEOS Uygulaması içinde hacim, alçak geçiren filtre ve faz (0/180 °) için gelişmiş ayarlar bulacaksınız. Ayrıca DSW-1H, Denon DHT-S716H ses çubuğuna entegre edilen yapılandırmalara otomatik olarak uyum sağlar. 


Subwoofer Ses Kontrolü

Basta tercih ettiğiniz zevk için üstte Subwoofer ses kontrol düğmesi. 


ÇOK YÖNLÜLÜK İÇİN TASARLANMIŞ

DSW-1H Subwoofer benzersiz bir tasarıma ve şık mat siyah kaplamaya sahiptir. Kablosuz bağlantısı sayesinde, odanızdaki herhangi bir yere dikey veya yatay olarak yerleştirebilirsiniz. İyi görünümünü göstermek istemiyorsanız, kanepenin altına kaydırın ve yolculuğun tadını çıkarın. 


Ses Teknolojisinde İlklerin 100+ Yılı

1910'da kurulan Denon, Japonya'nın ilk ses elektroniği üreticisinden dünyanın ilk ticari CD'lerini üretmeye kadar, ses teknolojisinde derin bir "ilk" mirasa sahiptir. Ses Ar-Ge'ye odaklanan bu yatırım, her dinleme deneyimiyle en son teknolojiyi ve en yüksek kaliteyi elde etmenizi sağlar.