• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05327341795
  • https://www.instagram.com/istanbul.hifi
Marka & Model
MARKALAR

 YAMAHA

 PIONEER


  
 
 SHURE  


 


  

   


 


 
 

 

 
  
 

 
 


 

 
 


 
 


 
 ANTARİ

 
              

 

 TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİLİ
VE
FATURALIDIR

 

LÜTFEN ÖZEL FİYATLAR

ve

DİGER MODELLER İÇİN BİZİ ARAYINIZ

 

ÖZEL FİYATLARA TAKSİTLENDİRME İMKANI

 

 0 532 734 17 95  
İSTANBUL Hİ-Fİ 
 SES ve GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ                                                                             

  
                                  532 734 17 95        0 212  511 00 27         0 212  526 53 61

ANASAYFA


     DENON DHT-S316 Ev Sineması Soundbar Sistemi

   
Ürün Kodu : DENON DHT-S316
Fiyat : 375 Euro 
Ürün Özellikleri
Kablosuz subwoofer, HDMI / ARC, Bluetooth, Dolby Digital ve DTS kod çözme özelliğine sahip Denon DHT-S316 ev sineması soundbar sistemi.
        Detaylar
 
 
Detaylar

Genel Bakış

Denon DHT-S316 ile herhangi bir TV'yi ev eğlence merkezine dönüştürün. Düşük görünürlükle, duvara monte edilebilir soundbar, iki yönlü hoparlörler ve kablosuz subwoofer ile yüksek kaliteli ses sunar. Denon Virtual Surround teknolojisi, her ses seviyesinde kristal netliğinde diyalog için Dolby Digital, DTS Kod Çözme ve Denon'a özel Diyalog Geliştirici ile güçlü, gerçekçi bir ev sineması deneyimi yaratır. Birlikte verilen HDMI kablosuyla TV'nizi kolayca HDMI'ya (Ses Dönüş Kanalı ile) bağlayın. Optik giriş, ek bir cihazın bağlanmasına izin verir. Bluetooth özellikli cihazlarınızı Denon DHT-S316 ile kablosuz olarak eşleştirin ve en sevdiğiniz müziği kolayca dinleyin.   


SİNEMA KALİTESİNDE SES

Denon DHT-S316 soundbar ve kablosuz subwoofer ile kendinizi sinema kalitesinde sese bırakın. Çift orta sınıf sürücüler, ayrıntılı net tweeter'lar ve Dolby DTS, sesinizi bu tasarımla yükseltir.   


ARC'li HDMI (Ses Dönüş Kanalı)

DHT-S316'daki Ses Dönüş Kanalı (ARC) ve tek bir HDMI kablosu (dahil) aracılığıyla Akıllı TV'nize ve diğer kaynaklara yerleşik uygulamalardan ses gönderin. Ayrıca, TV'nizin uzaktan kumandası ile Denon DHT-S316'nın kontrolünü sağlar.   


Bluetooth Uyumluluğu

En sevdiğiniz parçalar parmaklarınızın ucunda. Bluetooth üzerinden müzik aktarımı sağlamak için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi DHT-S316 ile eşleştirin.   


 

Denon Diyalog Geliştirici

En sevdiğiniz TV şovunun veya filminin sözlerini asla kaçırmayın. Denon Dialogue Enhancer, diyalog anlaşılırlığını geliştirir, filmler ve TV şovları için idealdir. Genel ses seviyesini ayarlamak zorunda kalmadan diyaloğu açın.  


Dolby Digital ve DTS Kod Çözme

Denon Virtual Surround modu, Blu-ray, DVD, DVB ve diğer surround kodlamalı ortamlardan Dolby Digital ve DTS Kod Çözme ile ev sineması surround ses simülasyonu sunar. Gelişmiş psikoakustik algoritmalar, çok kanallı bir ev sineması surround ses hoparlör sistemini gerçekçi bir şekilde simüle eder. Şık, kompakt bir çubuktan etkileyici surround sesin keyfini çıkarın.   

Kolay Kurulum Deneyimi

DHT-S316 soundbarı verilen HDMI kablosuyla veya Optik girişle TV'nize hızlı bir şekilde bağlayın. HDMI/ARC ile bağlandıktan sonra, soundbarı TV uzaktan kumandanızla kontrol edin. İşte bu kadar kolay   Ses Teknolojisinde İlklerin 100+ Yılı

1910'da kurulan Denon, Japonya'nın ilk ses elektroniği üreticisinden dünyanın ilk ticari CD'lerini üretmeye kadar, ses teknolojisinde derin bir "ilk" mirasa sahiptir. Ses Ar-Ge'ye odaklanan bu yatırım, her dinleme deneyimiyle en son teknolojiyi ve en yüksek kaliteyi elde etmenizi sağlar.