• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05327341795
  • https://www.instagram.com/istanbul.hifi
Marka & Model
MARKALAR

 YAMAHA

 PIONEER


  
 
 SHURE  


 


  

   


 


 
 

 

 
  
 

 
 


 

 
 


 
 


 
 ANTARİ

 
              

 

 TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİLİ
VE
FATURALIDIR

 

LÜTFEN ÖZEL FİYATLAR

ve

DİGER MODELLER İÇİN BİZİ ARAYINIZ

 

ÖZEL FİYATLARA TAKSİTLENDİRME İMKANI

 

 0 532 734 17 95  
İSTANBUL Hİ-Fİ 
 SES ve GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ                                                                             

  
                                  532 734 17 95        0 212  511 00 27         0 212  526 53 61

ANASAYFA


     DENON DRA-800H 2 kanallı Hi-Fi Network Receiver

   
Ürün Kodu : DENON DRA-800H
Fiyat : 850 Euro 
Ürün Özellikleri
Denon DRA-800H iki kanallı Hi-Fi ağ alıcısıyla vinil ve ev sinemasını üst seviyeye taşıyın. 5 HDMI girişinde Yüksek Çözünürlüklü
        Detaylar
 
 
Detaylar

ÖZELLİKLER - DRA-800H

2 kanallı Hi-Fi Network Receiver

genel bakış

Analog ve dijital kaynakları dinleyerek Denon DRA-800H iki kanallı Hi-Fi network receiver’ın yüksek kaliteli ses performansının keyfini çıkarın. FM / DAB + radyo, Phono girişi, ağ entegrasyonu ve HDMI gibi geniş bir bağlantı yelpazesi ile dinleme ve ev sineması deneyiminizi yükseltirsiniz. Gelişmiş özel amplifikatör tasarımına ve güçlü bir güç kaynağına sahip DRA-800H, hoparlörlerinizin ayrıntılı, hassas görüntüleme ve etkili ses kullanmasını sağlar. 4K Ultra HD HDMI ve en yeni kablosuz müzik aktarma teknolojileri (Wi-Fi, AirPlay 2, Bluetooth ve HEOS Yerleşik) ile DRA-800H, TV'niz, müzik servisleri ve Hi-Fi sisteminizle kusursuz bir şekilde bütünleşir. MP3, WAV, FLAC, ALAC ve DSD (2.8 / 5.6MHz) dosyalarının ağ aktarımının ve USB ön panel ses çalmanın keyfini çıkarın. A / B hoparlör terminalleri, çift subwoofer çıkışı, üç dijital ve iki analog giriş, bir fono (MM) girişi ve TV sesi için ARC ile donatılmış DRA-800H, müzik koleksiyonunuz ve ev sinema sisteminiz için birinci sınıf bir stereo dinleme deneyimi sunar.   


YÜKSEK PERFORMANSLI DAĞITIM 2-KANAL AMPLİFİKATÖR

DRA-800H Hi-Fi network receiver amplifikatörü, iki kanallı sisteminizin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek akım güç amplifikatörü, simetrik tasarım ve bir OFC (oksijensiz bakır) sargı güç transformatörü özelliklerine sahip DRA-800H, maksimum performans ve kanal başına 100W güç (8 ohm, 20Hz - 20kHz, THD: 0, % 08, 2 kanallı) sağlar. Düşük empedanslı sürücü özelliği ile, her seferinde dengeli, kaliteli ses için çok çeşitli zemin tipi ve kitaplık tipi hoparlörlerle daha fazla denge sunar. Otomatik ECO modu, ses kalitesinden ödün vermeden güç tüketimini azaltmaya yardımcı olur.   UZMAN SES MÜHENDİSLİĞİ

Denon ses mühendisleri, stereo alıcıyı ayarlamak için özel dirençler ve ses sınıfı kapasitörler de dahil olmak üzere özenle seçilmiş Hi-Fi parçaları kullanır. Denon ödüllü amplifikatörlerde bulunan tasarım ilkelerini kullanan DRA-800H, simetrik bir düzen, çift diferansiyel DAC devresi ve güç kaynağına müdahale etmeyen analog preamp devreleri içerir. Güç kaynağı, sinyal ve amplifikasyon arasındaki kısa, düz yolları bulunan özel devre, hoparlörlerinizin ayrıntılı ve hassas bir şekilde çalmasını sağlar.   


MÜZİK AKTARMA

Ücretsiz ve premium spotify, deezer, tidal, amazon music ve çok daha fazlası dahil olmak üzere geniş bir müzik aktarma hizmetinin keyfini çıkarın. Tunein ile internet radyosu dünyasını keşfedin ve dünyanın her yerinden bozulmadan ücretsiz radyonun keyfini çıkarın.   


YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ SES

En sevdiğiniz yüksek çözünürlüklü ses parçalarıyla mükemmel ses kalitesinin keyfini çıkarın. AKM 32 bit D/A dönüştürücülere sahip DRA-800H, 24 bit/196 kHz'e kadar ALAC, FLAC ve WAV dahil olmak üzere birden çok kayıpsız dosya türüyle yüksek çözünürlüklü ses kod çözme özelliğine sahiptir. Ayrıca 2.8/5.6-MHz DSD dosyalarıyla da uyumludur (DSD, SACD'nin ses kodlama biçimidir). Bunları ön panel USB'si üzerinden bellek aygıtlarından veya ağ kaynakları üzerinden oynatın. DRA-800H, MP3 ve WMA gibi diğer dosya türlerini de destekler.   


HOPARLÖR A/B VE ZON 2 PRE-OUT

Kolay A/B geçişi için iki çift hoparlör bağlayın. Veya sisteminizi ikinci bir odaya genişletin ve ön çıkışlar aracılığıyla ZON 2'deki farklı bir kaynağı dinleyin.  


PİKAP/ VİNİL DESTEĞİ İÇİN FONO GİRİŞİ

Denon yaklaşık 50 yıldır pikaplar, kartuşlar ve fono pre-amp'ler geliştirmektedir. Dahili fono girişi ile DRA-800H, pikapınızı bağlamanızı ve vinil kayıtlarınızı oynatmanızı sağlar. Olağanüstü kalite ve ses ile koleksiyonunuzun keyfini çıkarın.   


ÇİFT DAC DİFERANSİYEL DEVRE

DRA-800H, şaşırtıcı stereo görüntüleme ve ayrıntı sunmak için sekiz kanallı premium DAC kullanır. Subwoofer çıkışı dahil olmak üzere kanal başına iki DAC atayarak, artan dinamik aralığı ve gelişmiş gürültü sinyalini (s/n) duyun.   


GELİŞTİRİLMİŞ HDMI VİDEO BÖLÜMÜ

En iyi görüntü kalitesiyle en sevdiğiniz filmlerin, şovların ve oyunların keyfini çıkarın.    


ARC İLE GELİŞMİŞ HDMI VİDEO BÖLÜMÜ

DRA-800H, tam 4K Ultra HD 60Hz video, 4:4:4 Saf Renk alt örnekleme, Yüksek Dinamik Aralık (HDR10), Hibrit Log-Gama (HLG), ARC, 3D, ve olağanüstü renk, netlik ve kontrast için BT.2020 düz geçiş desteği. Audio Return Channel(ARC) desteği, bağlı HDMI kablosu aracılığıyla sesin doğrudan akıllı TV'den alıcıya iletilmesini sağlar.   


KOLAY KURULUM DENEYİMİ

Birlikte verilen DRA-800H Hızlı Başlangıç Kılavuzu, nasıl başlayacağınıza ilişkin basit ve net talimatlar sağlar. TV'nizi HDMI üzerinden DRA-800H'ye bağladıktan sonra, TV ekranında adım adım ilerlemek için özel Denon Kurulum Yardımcısı görünür.   


EN SON SES ASİSTANLARI İLE ÇALIŞIR

Önde gelen ses hizmetlerinden zahmetsiz ses kontrolünün ve tam esnekliğin tadını çıkarın. Akıllı hoparlör veya telefon kullanarak Amazon Alexa, Google Asistan, Apple Siri ile komutlar söyleyin. En sevdiğiniz müziği çalmanızı, sesi açmanızı, bir sonraki parçaya geçmenizi, girişleri değiştirmenizi ve daha fazlasını isteyin. Ses servisleri arasında geçiş yapın veya kullanmak için bir favori seçin; seçim sizin. İşlevsellik ses asistanına göre değişir.   


AMAZON ALEXA İLE ÇALIŞIR

Amazon Alexa ve sesinizle DRA-800H eller serbest özelliğini kontrol edin. Ses seviyesini ayarlayın, bir sonraki parçaya geçin, farklı medya oynatıcılarınız için girişleri değiştirin ve daha fazlası; “Sadece Sorun.” DRA-800H, HEOS aygıtlarınız ve HEOS yerleşik diğer Denon ürünleriniz için Amazon Alexa sesli komutlarını etkinleştirmek için ücretsiz HEOS Home Entertainment Skill uygulamasını indirin. Alexa uygulaması ve Amazon Echo, Dot veya eşdeğerini gerektirir.  


 

GOOGLE ASİSTANI İLE ÇALIŞIR

HEOS uygulamasında müzik başlatın, ardından Google Asistanınızdan ses seviyesini kontrol etmesini, çalmasını, duraklatmasını, parçaları atlamasını ve daha fazlasını isteyin.   


AİRPLAY 2 + APPLE SİRİ SES KONTROLÜ

AV alıcısına kablosuz olarak müzik akışı yapmak için AirPlay 2'yi kullanın veya evinizi müzikle doldurmak için diğer AirPlay uyumlu hoparlörlerle gruplayın.

Apple Music ve Spotify gibi favori müzik servislerinizden ses akışı gerçekleştirin veya herhangi bir iPhone, iPad, Mac veya Apple TV'den YouTube ve Netflix gibi servislerden videolar izleyin ve hoparlörlerin AirPlay 2 kaynaklarıyla mükemmel şekilde senkronize edilmiş sesi dinleyin.   


HEOS İNŞA EDİLDİ
KABLOSUZ MÜZİK TRANSFERİ

Dahili HEOS teknolojisi ile en sevdiğiniz müziği evinizin her yeride dinleyin. Spotify®, TuneIn, Amazon Prime Müzik, Soundcloud®, Tidal, Napster, Deezer veya yerel müzik kaynakları dahil olmak üzere çok çeşitli aktarma hizmetlerinden yüksek kaliteli müziğin keyfini çıkarın. Ücretsiz HEOS uygulamasıyla sorunsuz bir şekilde kontrol edin.   


KURULUMUZ İÇİN MÜKEMMEL HEOS'U SEÇİN

HEOS çoklu oda işleviyle Denon DRA-800H, HEOS hoparlörleri gibi HEOS hoparlörler gibi diğer tüm ürünlerle tüm evinizde müzik çalmak için bağlanabilir. Her odada aynı şarkıyı çalın veya bağlı her oda için farklı bir şarkı seçin. Seçim sizin.   


Hazır Özel Kurulum

Denon DRA-800H, üçüncü taraf entegrasyon çözümleriyle kolay özelleştirme ve uyumluluk için harici kontrol ve IP kontrol özelliklerine sahiptir. Büyük üçüncü taraf kontrol cihazları için IP kontrol yeteneği ve Control4 ev otomasyon ekipmanıyla sorunsuz entegrasyon için Control4 SDPP (Basit Cihaz Algılama Protokolü) sertifikası sunar. Ev sinema sisteminizdeki diğer bileşenlerle uzaktan kumanda uyumluluğu için arka panelde bir IR (kızılötesi) uzaktan kumanda jakı bulunmaktadır.    


Ses Teknolojisinde İlklerin 100+ Yılı

1910 yılında kurulan Denon, Japonya'nın ilk ses elektroniği üreticisinden dünyanın ilk ticari CD çalarını ve Dolby Atmos özellikli AV alıcısını üretmeye kadar, ses teknolojisinde derin bir “ilkler” mirasına sahiptir. Ses Ar-Ge'ye odaklanan bu yatırım, her dinleme deneyimiyle en son teknolojiyi ve en yüksek kaliteyi elde etmenizi sağlar.