• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05327341795
  • https://www.instagram.com/istanbul.hifi
Marka & Model
MARKALAR

 YAMAHA

 PIONEER


  
 
 SHURE  


 


  

   


 


 
 

 

 
  
 

 
 


 

 
 


 
 


 
 ANTARİ

 
              

 

 TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİLİ
VE
FATURALIDIR

 

LÜTFEN ÖZEL FİYATLAR

ve

DİGER MODELLER İÇİN BİZİ ARAYINIZ

 

ÖZEL FİYATLARA TAKSİTLENDİRME İMKANI

 

 0 532 734 17 95  
İSTANBUL Hİ-Fİ 
 SES ve GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ                                                                             

  
                                  532 734 17 95        0 212  511 00 27         0 212  526 53 61

ANASAYFA


     DENON FUNCTIES - AVR-X1600H DAB

   
Ürün Kodu : DENON AVR-X 1600DA BH
Fiyat : 770 Euro 
Ürün Özellikleri
7.2-kanaals 4K Ultra HD AV-receiver met 145 W per kanaal, HDMI (6 ingangen/1 uitgang met eARC). Ondersteunt de 3D-audioformaten Dolby Atmos®
        Detaylar
 
 
Detaylar

ÖZELLİKLER - AVR-X1600H DAB

3D ses ve dahili HEOS® çok odalı 7.2 kanallı 4K Ultra HD AV alıcısı

genel bakış

Ev sinema sisteminizi Denon AVR-X1600H DAB ile yükseltin. Bu güçlü AV alıcısı kanal başına 145 W (6 Ohm, 1 kHz, THD% 1, 1 kanallı sürücü) özelliğine sahiptir ve gerçekten sürükleyici bir 3D ses deneyimi sağlar. Dolby Atmos®, Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma, DTS: X ™ ve DTS Virtual: X'i destekler. Dolby Vision ™, HDR10 ve HLG gibi en yeni 4K video teknolojileri sayesinde TV'nizin veya projektörünüzün video içeriğini en iyi görüntü kalitesinde görüntüleyin.

EARC destekli geçiş, 6 HDMI girişi ve tüm bağlantı noktalarında tam HDCP 2.3 destekli 1 çıkış sayesinde, en yeni HD ve Ultra HD TV'ler, Blu-ray oynatıcılar ve oyun konsolları ile sorunsuz uyumluluğun keyfini çıkarabilirsiniz. Ön paneldeki USB girişi, MP3 veya yüksek çözünürlüklü ses formatlarından (WAV, FLAC, ALAC ve DSD 2.8 / 5.6MHz) kolayca müzik çalmanızı sağlar. Yerleşik HEOS teknolojisi aracılığıyla Bluetooth, Apple AirPlay 2 ve WiFi aracılığıyla Spotify®, Tidal, Deezer ve daha fazlası gibi popüler müzik hizmetlerini kablosuz olarak yayınlayın. Denon AVR-X1600H DAB, Google Assistant ve Apple Siri aracılığıyla sesinizle zahmetsizce kontrol edilebilir.

Ödüllü Denon Kurulum Yardımcısı'nın adım adım ekran talimatları kurulumu kolaylaştırır. Her ev sinema sistemi farklı olduğu için Denon, AV alıcınızın performansını otomatik olarak ölçmek ve optimize etmek için Audyssey'in yüksek kaliteli oda kalibrasyon teknolojisini kullanır. Bu, benzersiz dinleme ortamınıza uyarlanmış, gerçekten sürükleyici bir 3D ses deneyimi sağlar.   


EN SON EV SİNEMASI ÖZELLİKLERİ İLE GÜÇLÜ 7 KANALLI AMPLİFİKATÖR

AVR-X1600H DAB, tüm kanallarda ayrı yüksek akım amplifikatörleri içerir ve kanal başına 145 W (6 ohm, 1 kHz,% 1 1 kanallı sürücü) güçlü bir performans sağlar. Alıcı, dengeli, tonal bir ses için çok çeşitli hoparlörlere istikrar sağlayan düşük empedanslı hoparlörlerle uyumludur. AVR-X1600H DAB, üç boyutlu ses formatları Dolby Atmos, DTS: X ve DTS Virtual: X'i ve ayrıca HDCP 2.3 destekli bir HDMI bölümünü ve HDMI kaynakları için 4K geçişli gelişmiş video işlemeyi destekler.   


KAPSAYICI ÇEVRESEL SES SEÇİN

Dolby Atmos ile kendinizi çok boyutlu sese kaptırın. En iyi ev sineması deneyimi için Dolby Atmos yüksek hoparlörler veya ayrı tepegöz hoparlörlerle 5.2.2 surround ses hoparlör sistemi oluşturun. Dolby Atmos Heigt Sanallaştırma, 7.2, 5.2 veya 2.2 hoparlör kurulumunda yükseklik hoparlörleri kullanmadan yükseklik kanallarıyla etkileyici ses sunar.   


EARC İLE GELİŞMİŞ HDMI VİDEO BÖLÜMÜ

AVR-X1600H DAB, 4K Ultra HD 60Hz video, 4: 4: 4 Saf Renk alt örnekleme, Dolby Vision, Yüksek Dinamik Aralık (HDR10), Hibrit Log-Gama ( HLG), olağanüstü renk, parlaklık ve kontrast için eARC, 3D ve BT.2020 geçiş desteği. EARC (Gelişmiş Ses Dönüş Kanalı) aracılığıyla, 3D sesin doğrudan TV'nizden AV alıcınıza aktarımı.   


AKILLI TV BAĞLANTISI

Denon AVR-X1600H DAB'nizi Smart TV'nizdeki HDMI CEC işlevi aracılığıyla Smart TV'nizin uzaktan kumandasıyla kontrol edin. Akıllı Menü ana ekranı kaynaklara ve surround ayarlarına, AV alıcısı ayar menüsüne ve dört Akıllı Seçime hızlı erişim sağlar.  


DSP GÜÇ İŞLEME

Müzik ve film ihtiyaçlarınız için olağanüstü güç. AVR-X1600H DAB, inanılmaz işlem gücü için gelişmiş bir DSP (Dijital Ses İşlemcisi) çipine sahiptir. AVR-X1600H DAB, her biri saniyede bir milyardan fazla hesaplama işleyebilen dört adet 300 MHz DSP çekirdeği ile donatılmıştır. Ayrıca en yeni video, ses ve işleme ihtiyaçlarını da destekler.  


GOOGLE ASSISTANT İLE ÇALIŞIR

HEOS uygulamasında müziği açın ve ardından Google Asistanınızdan müzik parçalarının ses seviyesini ayarlamasını, çalmasını, duraklatmasını ve atlamasını ve çok daha fazlasını isteyin.  

KABLOSUZ MÜZİK AKIŞI İÇİN DAHİLİ HEOS

Yerleşik HEOS teknolojisi ile en sevdiğiniz müziği evin her yerinde yayınlayın. Spotify®, TuneIn, Napster, Soundcloud®, Tidal, Deezer veya yerel müzik kaynakları gibi akış hizmetlerinden yüksek kaliteli müziğin keyfini çıkarın. Ve her şey ücretsiz HEOS uygulamasıyla kontrol edilebilir.   


HEOS HOPARLÖRLER İLE MÜZİĞİNİZİ HER YERDE DİNLEYİN

 

Denon AVR-X1600H DAB, HEOS çok odasına sahiptir ve bu nedenle HEOS hoparlörler gibi yerleşik HEOS teknolojisine sahip herhangi bir ürüne kablosuz olarak bağlanabilir ve evin herhangi bir yerinde müzik çalabilir. Tüm odalarda aynı şarkıyı veya farklı odalarda farklı şarkıları çalmayı seçebilirsiniz.  


Özel kuruluma hazır

Denon AVR-X1600H DAB, harici ev otomasyon sistemleriyle kolay özelleştirme ve uyumluluk için uzaktan kumanda ve IP kontrol yeteneği sunar. AVR-X1600H DAB, başlıca üçüncü taraf kontrol cihazlarıyla entegrasyon için IP kontrolü ve ayrıca Control4 ev otomasyon sistemleriyle sorunsuz ve kolay entegrasyon için Control4 SDDP (Basit Cihaz Koruma Protokolü) sertifikasına sahiptir.

Uzaktan kumanda işlevi

Günümüzün özel kurulum ortamında, entegratörlerin kurulumdan sonra bile müşterilerine hızlı, güvenilir destek ve hizmet sağlaması kritik önem taşır. Bunu desteklemek için AVR-X1600H DAB uzaktan kumanda ve yönetim arabirimleri ile donatılmıştır: "ihiji Invision", "Domotz Pro" ve "OvrC". Bu programları kullanarak, özel entegratörler bağlı ürünlerin durumunu izleyebilir ve ofis veya yol gibi uzaktan sorun giderebilir. Bu, sorunu çözmek için gereken süreyi önemli ölçüde azaltır.

Ses teknolojisinde 100 yıldan fazla ilk

Denon, 1910'dan beri piyasada ve ses teknolojisi alanında uzun bir ilklere sahip: ilk ticari CD çaları ve Dolby Atmos ile ilk AV alıcısını pazarlayan ilk Japon elektronik üreticisiydi. Ses araştırma ve geliştirmeye olan bu adanmışlık sayesinde, her dinleme deneyiminde en son teknolojinin ve en yüksek kalitenin keyfini çıkaracaksınız.