• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05327341795
  • https://www.instagram.com/istanbul.hifi
Marka & Model
MARKALAR

 YAMAHA

 PIONEER


  
 
 SHURE  


 


  

   


 


 
 

 

 
  
 

 
 


 

 
 


 
 


 
 ANTARİ

 
              

 

 TÜM ÜRÜNLERİMİZ GARANTİLİ
VE
FATURALIDIR

 

LÜTFEN ÖZEL FİYATLAR

ve

DİGER MODELLER İÇİN BİZİ ARAYINIZ

 

ÖZEL FİYATLARA TAKSİTLENDİRME İMKANI

 

 0 532 734 17 95  
İSTANBUL Hİ-Fİ 
 SES ve GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ                                                                             

  
                                  532 734 17 95        0 212  511 00 27         0 212  526 53 61

ANASAYFA


     DENON AVC-X4700H 3D ses, HEOS Yerleşik ve ses kontrollü 9.2 kanal 8K AV amplifikatör

   
Ürün Kodu : DENON AVC-X4700H
Fiyat : 2200 Euro 
Ürün Özellikleri
Kanal başına 200W olan bu 9.2 kanallı 8K AV amplifikatörü, Dolby Atmos, DTS: X, IMAX Enhanced ve Auro-3D gibi 3D ses formatlarını destekler.
        Detaylar
 
 
Detaylar

ÖZELLİKLER - AVC-X4700H

3D ses, HEOS Yerleşik ve ses kontrollü 9.2 kanal 8K AV amplifikatör

genel bakış

Yeni Denon AVC-X4700H ile yeni bir ev eğlencesi dünyasını keşfedin. Her biri 200W'lık dokuz ayrı, özdeş amplifikatör ve iki ADI Griffing Lite DSP ile 11.2 kanal işleme ile, ev sinema sisteminiz nefes kesici Dolby Atmos, DTS: X, IMAX Enhanced ve Auro-3D sürükleyici surround ses ile gerçekten kendine geliyor. AVC-X4700H, 8K / 60Hz ve 4K / 120Hz geçiş, Dolby Vision, HDR10, HDR10 +, Dinamik HDR, HLG, 8K yükseltme gibi en yeni HDMI video teknolojilerini destekler ve tüm HDMI girişleri (8 giriş / 3 çıkış) ek olarak HDCP 2.3 desteği için uygundur.

Apple Airplay 2 ve HEOS Yerleşik sayesinde Spotify, TuneIn İnternet Radyosu, TIDAL, Apple Music gibi popüler müzik hizmetlerini ve diğer birçok kablosuz hizmeti Bluetooth ve WiFi üzerinden aktarın. USB veya ağ üzerinden MP3 koleksiyonunuzun ve hatta yüksek çözünürlüklü ses formatlarının (WAV, FLAC, ALAC ve DSD 2.8 / 5.6 MHz dosyaları) keyfini çıkarın. Denon AVC-X4700H ayrıca Amazon Alexa *, Google Assistant ve Apple Siri aracılığıyla sesinizle zahmetsizce kontrol edilebilir.

Ödüllü Denon Kurulum Asistanı'ndaki adım adım ekran talimatları, kurulumu çocuk oyuncağı haline getirir. Her ev sinema sistemi farklı olduğu için Denon, AV amplifikatörünüzün performansını otomatik olarak ölçmek ve optimize etmek için Audyssey'in yüksek kaliteli MultEQ XT32 oda kalibrasyon teknolojisini kullanır. Bu, benzersiz dinleme ortamınıza uyarlanmış, gerçekten sürükleyici bir 3D ses deneyimi sağlar.   


EN İYİ EV SİNEMASI DENEYİMİ - 8K HAZIR

AVC-X4700H, 8K / 60Hz işlem hacmi ve yükseltme, oyun için 4K / 120Hz işlem hacmi ve en yeni HDMI teknik özellikleri desteği ile en üst düzey ev sineması deneyimi sunar. Yeni AVC-X4700H, bugün mevcut olan en iyi 4K ev sinema sistemini sunar ve siz de hazır olduğunuzda 8K hazır olan bir AV amplifikatörünün rahatlığını sunar. En yüksek eğlence beklentileriyle bile en yüksek 3D ses ve video kalitesinin keyfini çıkarın.   


TAM 3D SES DESTEĞİ

Dolby Atmos, Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi, DTS: X, DTS Virtual: X, IMAX Enhanced ve Auro-3D ile kendinizi 3D sese kaptırın. AVC-X4700H, 9 kanal amplifikasyonuyla 11,2 kanala kadar işlemeyi destekler. İki ek kanal için 2 kanallı bir amplifikatör ekleyin ve daha da etkileyici bir 3D ses deneyimi için 7.2.4 Atmos ev sineması oluşturun.   


SÜRÜKLEYİCİ ÇEVRESEL SES SEÇİN

AVC-X4700H'de yerleşik olan dokuz amplifikasyon kanalını kullanarak bir 5.1.4 veya 7.1.2 Dolby Atmos surround sistemi kurun. Dolby Atmos yüksek hoparlörler veya ayrı yükseklik hoparlörleri ile en iyi Dolby ev sineması deneyiminin keyfini çıkarın.

AVC-X4700H ayrıca, Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisini kullanarak yükseklik kanalları olmadan sürükleyici bir 3D ses sunar. Bu, normalde 7.2, 5.2 veya 2.2 hoparlör kurulumunda görülen sanal yükseklik efektlerini gözlemlemenizi sağlar.  


8K ULTRA HD İÇİN HAZIR

Yeni AVC-X4700H ile mevcut en son teknolojilerle tüm eğlencenin tadını çıkarabilir ve benzersiz keskinlikte filmler izleyebilirsiniz. Gecikmeyi önlemek için filmlerde uygulanan Dinamik HDR ve Hızlı Ortam Değiştirme (QMS) gibi AV amplifikatörlerinde en son teknolojilerin yanı sıra, 8K / 60Hz iş hacmi ve yükseltme ile 8K filmlerin keyfini çıkarın.

   

EARC'Lİ 8K HDMI VİDEO BÖLÜMÜ

En iyi görüntü kalitesiyle en sevdiğiniz filmlerin, TV şovlarının ve oyunların keyfini çıkarın. AVC-X4700H, 8K / 60Hz ve 4K / 120Hz video çıkışını destekleyen ayrı bir 8K girişe sahip gelişmiş bir HDMI bölümü (8 giriş / 3 çıkış) ile donatılmıştır. Tüm HDMI girişleri, olağanüstü keskinlik, renk ve kontrast için 4: 4: 4 Saf Renk alt örnekleme, HDR10, HDR10 +, Dolby Vision, Hibrit Log-Gama (HLG), Dinamik HDR ve BT.2020 geçiş desteği sunar. Sınırsız kopya korumalı içeriği oynatmak için tam hızlı 8K yükseltmenin ve HDCP 2.3 işlemenin keyfini çıkarın. AVC-X4700H ayrıca, doğrudan akıllı TV uygulamalarından AV amplifikatörüne 3D ses formatlarını desteklemek için eARC'yi (gelişmiş Ses Dönüş Kanalı) entegre eder.   


OYUNCULUKTA GELECEK NESİL

Yeni AVC-X4700H, en son HDMI desteğiyle oyun oynamayı bir sonraki seviyeye taşıyor. Daha pürüzsüz, gecikme için gecikmeyi ve kare yırtılmayı azaltan veya önleyen Değişken Yenileme Hızı (VRR), Hızlı Kare Aktarımı (QFT) ve Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM) ile 4K / 120 Hz işlem hacmi ve yükseltme ile oyun oynamanın daha da fazla keyfini çıkarın -ücretsiz oyun deneyimi.  


EN SON SESLİ ASİSTANLARLA ÇALIŞIR

Başlıca ses kontrol sistemlerinden zahmetsiz ses kontrolünün ve tam esnekliğin keyfini çıkarın. Amazon Alexa *, Google Assistant veya Apple Siri kullanarak telefonunuzdaki akıllı bir hoparlör aracılığıyla sesli komutlar verebilirsiniz. En sevdiğiniz müziği çalmayı, sesi açmayı, sonraki şarkıya geçmeyi, girişleri değiştirmeyi ve daha fazlasını isteyin. Ses hizmetleri arasında geçiş yapın veya bir favori seçin, seçim sizin. İşlevler, sesli komut sistemine göre farklılık gösterir.   


AMAZON ALEXA İLE ÇALIŞIR *

AVC-X4700H'yi Amazon Alexa üzerinden sesinizle eller serbest olarak kontrol edin. Sesi ayarlayın, sonraki parçaya geçin, tüm farklı medya oynatıcılarınız için girişleri değiştirin ve daha fazlası - "Sadece Sor". AVC-X4700H'niz ve HEOS Yerleşik cihazlar için Amazon Alexa'dan sesli komutlara izin vermek için HEOS Ev Eğlence Becerisini indirin. Alexa uygulaması ve Amazon Echo, Dot veya eşdeğerini gerektirir.   


HI-RES AUDIO İÇİN DESTEK

Fantastik ses kalitesi ile en sevdiğiniz müzik parçalarının yüksek çözünürlükte keyfini çıkarın. AKM 32-bit D / A dönüştürücülere sahip AVC-X4700H, ALAC, FLAC ve 192 kHz / 24 bit'e kadar oynatma WAV dahil olmak üzere çeşitli kayıpsız dosya türleri için yüksek çözünürlüklü ses kod çözme sağlar. Ünite ayrıca 2.8 / 5.6 MHz DSD dosyalarıyla da uyumludur (DSD, SACD'nin ses kodlama formatıdır). Ön paneldeki USB girişi üzerinden veya ağ kaynakları aracılığıyla depolama cihazlarından oynatabilirsiniz. AVC-X4700H, MP3 ve WMA gibi diğer dosya türlerini de destekler.   


AL32 İŞLEME

Denon'un AL32 İşleme gibi gelişmiş ses işleme özellikleriyle dinleyin. Denon'un tescilli AL32 İşleme teknolojisi, gelişmiş bir ses sahnesine sahip doğal bir ses spektrumu için tüm ses kanalları için ultra yüksek çözünürlüklü çok kanallı, dijital ses filtreleme sağlar.   


GELİŞMİŞ SES İŞLEME

Hem müzikten hem de filmlerden olağanüstü ses kalitesini yaşayın.  


DSP GÜÇ İŞLEME

Denon amiral gemisi AVC-X8500H'yi temel alan AVC-X4700H, 11 kanala kadar ses işleme ve kod çözmeyi destekleyen iki çift SHARC + çekirdekli DSP yongası içeren gelişmiş bir dijital ses işleme sistemi kullanır.  

BLUETOOTH SES İLETİMİ

Sesi AV amplifikatöründen Bluetooth kulaklığınıza göndererek tüm evi uyandırmadan en sevdiğiniz sesin keyfini çıkarın. AVC-X4700H, aynı anda hem Bluetooth kulaklıklardan hem de bağlı hoparlörlerden ses çalmanıza izin verir. İşitme güçlüğü çeken bir aile üyeniz veya arkadaşınız varsa, bu kurulumu öneririz.   


KOLAY KURULUM

Dahil edilen AVC-X4700H Hızlı Kurulum Kılavuzu, başlamanıza yardımcı olacak basit ve anlaşılır talimatlar sağlar. TV'yi HDMI aracılığıyla AVC-X4700H'ye bağladığınız anda, kurulum boyunca size adım adım kılavuzluk etmek için TV ekranınızda özel Denon Kurulum Yardımcısı görünecektir. Renkli hoparlör terminalleri de AV amplifikatörün arkasında yan yana bulunur. Bu, hoparlör kablolarını organize etmeyi ve bağlamayı çocuk oyuncağı haline getirir. AVC-X4700H, bağlandığında HDMI girişlerini otomatik olarak yeniden adlandırır veya kendi rahatınız için bunları manuel olarak yeniden adlandırabilirsiniz.   


KULLANICI DOSTU SES AYARI İÇİN HIZLI SEÇİMLER

Denon AVC-X4700H'nin ön panelinde, her ses kaynağı için tercih ettiğiniz ayarları kaydetmenize olanak tanıyan dört Hızlı Seçim düğmesi bulunur. TV sesi, Blu-ray, medya oynatıcılar ve daha fazlası arasında geçiş yapın ve AVC-X4700H, EQ ayarlarını o medya kaynağı için tercihlerinize uyacak şekilde ayarlar. Daha hızlı işlem için ön paneldeki düğmeleri kullanın veya AVR uzaktan kumandasında aynı Hızlı Seçimleri seçin.  


KABLOSUZ MÜZİK AKIŞI İÇİN HEOS DAHİLİ

Yerleşik HEOS teknolojisi sayesinde evinizin her odasında en sevdiğiniz müziğin keyfini kablosuz olarak çıkarın. Tüm odalarda aynı şarkıyı veya her odada farklı bir şarkıyı çalmayı seçebilirsiniz. Bu amplifikatör aynı zamanda Amazon Alexa, Google Assistant ve Apple Siri ile birlikte çalışarak tüm ev eğlencenize yüksek kaliteli ses kontrolü ve mükemmel ses sağlar. Denon Home hoparlörlerinizi bağlayın ve evinizin her yerinde müzik deneyimini yaşayın.

HEOS; Deezer, TuneIn, SoundCloud, TIDAL, Spotify'ın ücretsiz ve premium sürümünü ve daha fazlasını destekler.   


Özel kurulum için hazır

Denon AVC-X4700H, harici kontrol ve IP kontrol imkanı sunar ve bu nedenle harici ev otomasyon sistemlerine kolayca uyarlanabilir. Bu tür, başlıca 3. taraf kontrol cihazlarıyla entegrasyon için IP kontrolüne sahiptir ve ayrıca Control4 ev otomasyon sistemleriyle sorunsuz ve kolay entegrasyon için Control4 SDDP (Basit Cihaz Koruma Protokolü) sertifikasını içerir. Uzaktan kumandanın ev sinema sisteminizdeki diğer bileşenlerle kusursuz çalışmasını sağlamak için, AV alıcısının arka panelinde uzaktan kumanda için bir IR (kızılötesi) bağlantısı bulunur. Ek olarak, sorunlar artık uzaktan çözülebilir.  


110 yıllık yenilik sayesinde mükemmel ses kalitesi

Uzun bir ilklere sahip ilk Japon ses elektroniği üreticisi olan Denon, Japonya'nın lider ses şirketidir. 1910 yılında kurulan Denon, sürekli olarak kalite, yenilik ve ses performansı için çabalayarak önemli anları mümkün kılar. Daha iyi bir deneyim için yenilik yapıyoruz.