• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Marka & Model
MARKALAR
 PIONEER  

 PURE ACOUSTİCS

 
 

 SHURE 
 YAMAHA


  

 

  

 

  

  


      

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 ANTARİ

 

              

 

 

LİSTE FİYATLI ÜRÜNLERDE
VE 
ADETLİ ALIMLARINIZDA 
ÖZEL FİYATLAR ALMAK İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

0532 734 17 95

TÜM ÜRÜNLERİMİZ RESMİ GARANTİLİ VE FATURALIDIR

 

ORJİNAL AMBALAJ

 

LÜTFEN ÖZEL FİYATLAR ve DİGER MODELLER İÇİN ARAYINIZ

 

ÖZEL FİYATLARA TAKSİTLENDİRME İMKANI

 

KARGO BEDAVA  
İSTANBUL HI-FI  SES ve GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ                                                                                

  
 532 734 17 95        212  511 00 27         212  526 53 61

SİZE UYGUN ÖZEL FİYAT LAR ALMAK İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.. 0532 734 17 95

ANASAYFA


     TEAC TN-550 PİKAP ÇALAR

   
Ürün Kodu : TN 550
Marka : TEAC
Fiyat : 5000 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
DC MOTOR Belt Drive
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

 

 

Teac TN-550 Pikap Çalar

 

TN-550 TEKNİK ÖZELLİKLER

·45 ve 33-1 / 3 dev / dak 2 kademeli Kayışlı Sürücü Döndürme

·Hassas Döndürme Hızı için "PRS3" Tabla Dönme Algılama Servo Sistemi

·Mermer Taş ve Yüksek Yoğunluklu MDF ile Zarif Rezonanssız Çok Malzeme Bileşiği

·"Onyx Emperador" Piyano Siyah Kabinindeki Siyah Mermer

·Petek şeklinde Alt Gövde

·Çevre Kuşaklı Sürgülü Crystal Clear Acrylic Platter

·Patinaj Önleyici Ayarı ve Ağırlık Kontrolü

·Krom Bitmiş Kol Kaldırıcı

·Yüksek Ayarlı Statik Dengeli S-Şekli Ton Kol

·İşlenmiş Aluminyum Fasya ile Yükseklik Ayarlı Ayaklar

·MM Kartuş

Tabağı Dönme Algılama Servo Sistemi (PRS3)
Bu tahrik sistemi, tabla dönüş konumundaki değişiklikleri algılar ve bir mikro bilgisayar ile motorun dönüşünü kontrol eder ve doğrudan sürücüler (DD) tarafından sağlanamayan bir hassasiyetle bir kayış tahrik mekanizması gerçekleştirir.Doğrudan bir tahrik ile kıyaslandığında ince ve şık bir form ve döndürme hassasiyeti elde ettik.

İşmili rulmanına karbon kaplama uygulanarak sertlik artar ve elektrifikasyon kontrol edilir ve mükemmel statik elektrik performansı sağlar.

Yüzen bir yapıya sahip motor bölümü
Kauçuk bir yastık kullanarak, motor şasiye bağlandığında yüzer hale getirilir. Bu, motordan şasiye titreşim iletilmesini engeller.

Düz Tip Kemer
Düz bir kayış, enerjiyi motor sürücüsüne güvenilir şekilde iletmek için kullanılır.Akrilik plakayı güvenilir şekilde sürmek için ufak gerdirilmiş poliüretan düz bir kayış kullanılır.Ayrıca çok sessizdir ve mükemmel dayanıklılık sağlar.

Çift
Kademeli Kayış Tahrik İki hızlı ayar mekanizması (45 ve 33-1 / 3 devir / dakika) elektronik bir kumanda anahtarı kullanır.
Anahtar elektronik olarak kontrol edilen iki hızlı ayar mekanizmasını kullanır.Farklı dönüş hızlarına sahip kayıtları çalarken bile, kayışı değiştirmek gerekmez.

Sessizlikle zarafeti birleştiren şeffaf akrilik tabağı
yaklaşık 16 mm kalınlığında olan şeffaf akrilik tabağı, istenmeyen sempatik titreşimleri bastırır.Şeffaflığı yüksek akrilik reçineden yapılmış tabla güzel parlıyor, Çevreyi ışık seviyesine göre yansıtır. Suni mermerin deseni ile birlikte, eşsiz bir zarafet sunar.

İki katmanlı şasi, hem ağırlık hem de stil anlayışı
Kabine, iki katmanlı sandviç yapıda (çift malzeme şasi) yüksek yoğunluklu MDF'ye sahip yapay mermer kullanır.İki katmanlı bir yapıda farklı malzemeler kullanarak, bu tasarım kendi rezonans frekanslarını azaltmakta ve kayıtların yivlerinde yazılı olan sanatçı seslerinin canlı çıkmasına olanak tanıyan net bir ses ortaya çıkarmaktadır.

Yapay mermer zarif görünümüne katkıda bulunmakla kalmaz, aynı zamanda ağırlık açısından da mükemmel bir performans sergileyerek, pikap'ın yaklaşık 9 kg ağırlığa sahip olmasını sağlarken, ince ve şık bir form korur. Sert bir yapıya sahipken, Aynı zamanda yüksek bir geribildirim marjı temin edebiliyor.

Petek şeklindeki Alt Gövde
Alt gövde, istenmeyen sempatik titreşimleri önleyen bir petek yapısı kullanır.
Şık tasarımla kaynaşan ince taban örtüsü, istenmeyen sempatik titreşimleri önlemek için iç mekan için bir petek yapıyı kullanır.

Yüksekliği Ayarlanabilir Ayaklar
Dört parçalı alüminyum ayak yüksekliğini bağımsız olarak ayarlayabilir. Bu, pikap'ın düz olmayan yüzeylerde kurulmasına izin verir.Ek olarak, mükemmel bir yastıklama özelliğine sahip kauçuk, ayakların bulunduğu yere ve ünitenin gövdesi arasında sesin dolabın geribildirimini bastırmak için kullanılır.

Kaymaya karşı direnç mekanizması ile yeni tasarlanmış ton kolu bölümü
Statik dengeli S-şekilli ton kolu, yüksek ayarlanabilirliğe sahiptir. Ton kolunu, kullandığınız kabuk ve kartuş için en iyi şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, ton kolu kablosu için yüksek kaliteli bir PC-Triple C * iletkeni kullanılır, böylece hassas kayıttan iğne tarafından yakalanan fonografik sinyal saf kalite ile iletilir.

MM-Type Audio-
Technica'dan Kartuş Audio-Technica AT100E'ye eşdeğer bir MM tipi kartuş fabrikada kurulmuştur, çünkü evrensel tip baş kabuğu saf sinyal hareketleri için PC-Triple C kablolama kullanmaktadır.

Evrensel tip başlıklar
Evrensel tip başlıklar sayesinde kartuş değişimi kolaydır

* PC-Triple C, "Saf Bakır-Sürekli Kristal Yapı" anlamına gelir ve sinyal engellerini ortadan kaldırarak sinyallerin sorunsuz akmasını sağlar.Yüksek iletkenlik ve mükemmel ses özellikleri ile, Bu yeni malzemenin PCOCC'nin yerini alması bekleniyor.

(Furukawa Electric Co., Ltd.'in bir yan kuruluşu olan FCM tarafından Japonya'da yapılır) Dahili MM kartuşlarıyla uyumlu fonoteratif yükseltici amplifikatör
Bir fono ekolayzır yerleşik olduğundan, bu pikap doğrudan yükselticilere bağlanarak kayıtlar elde edilebilir Fono girişleri yok.Buna ek olarak, fono ekolayzır Yeni Japonya Radyo Şirketi tarafından yapılan bir NJM8080 op amp kullanıyor.Bu op amp, yüksek ses kalitesi sağlamak üzere tasarlanmıştır.Kartuştan iletilen detaylı analog sinyal düşük bozulma ve kayıp olmaksızın orijinal sinyaline geri yüklenir.

USB dijital çıkış (48kHz / 16-bit maksimum)
Texas Instruments tarafından üretilen bir A / D dönüştürücü kullanılır. CD kalitesinde PCM dijital ses verileri (maksimum 48 kHz / 16 bit), USB bağlantı noktasından kaydedilebilen bir bilgisayara gönderilebilir. Sayısal arşivler oluşturarak değerli kayıt koleksiyonunuzu koruma, müziğinizin çeşitli yerlerde keyfini çıkarmanıza olanak tanır.Örneğin, kayıtları dijital ses çalarlarınıza aktarabilir veya bunları araç stereosunda çalınabilen CD-R disklerine yerleştirebilirsiniz.

Optik dijital çıkış (192, 96 ve 48 kHz / 24 bit
anahtarlanabilir Texas Instruments tarafından üretilen yüksek hassaslıkta A / D dönüştürücüsü ile 192kHz, 96kHz veya 48kHz ve 24 bitlik optik dijital çıktılar mümkündür. Analog bağlantılara kıyasla sinyal bozulmasına direnç gösteren üstün dijital çıkışları bağlayarak ses değişiminden zevk almak için kendi D / A dönüştürücüsünü bağlayabilmenin yanı sıra daha net bir sesin keyfini çıkarabilirsiniz.

PRS3 kayış sürücüsü
Aynı fiyat aralığında bulunan Pro-Ject Başlangıçlı Karbon Esprit ve müzik salonu mmf-5.1 tarafından kullanılan AC senkron motorlar, motorun kendisinin dönüş hassasiyetini doğru yapmak istiyor. Bununla birlikte, tabağın atalet momenti ve yatak hassasiyeti tabağın kendisinin dönmesi üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Buna karşılık, TN-570, optik bir sensör kullanarak plakanın dönüşünün durumunu sürekli olarak kontrol eder. Bu, motorun durumuna (servo motora) yanıt olarak doğru bir dönüş hızını koruyabilmesi için motorun dönüşüne geri bildirim sağlar. Özetle, doğrudan doğruya tahrik ile hemen hemen aynı olan bir kayışlı tahrik ile dönüş hassasiyetini gerçekleştirmeyi başardık.

Yüksek fiyatlı ton kolu ve ayrılabilir kulaklıklar
Aynı fiyat aralığındaki diğer şirketlerin modelleri, yüksekliği ayarlanabilen ton kolları içermez. TN-570'in başlıklar değiştirilebilir, böylece birden fazla kartuşu aktif olarak kullanarak ses farklılıklarının tadını çıkarabilirsiniz.Bu zamanlarda farklı yüksekliklerde kartuşlar tutmasına izin vermek için bir yükseklik ayarlama işlevi ile tasarlanmıştır.

Elektronik kumandalı hız anahtarı
Diğer şirketler tarafından yapılan fiyat aralığında modeller kullanırken dönüş hızını değiştirmek için plakalar çıkarılmalı ve kayış değiştirilmelidir. TN-570 ile, anahtarı kullanarak dönüş hızını kolayca değiştirebilirsiniz.Bu, farklı dönme hızlarındaki kayıtları kolaylıkla yürütmenizi sağlar.

Çift materyal şasisi farklı malzemeleri birleştiriyor Suni
mermerden ve yüksek yoğunluklu MDF'den üretilen çift şasi, eşzamanlı olarak hem şık görünüme hem de gelişmiş titreşim direncine ulaşıyor.Farklı rezonans frekanslarına sahip iki malzeme kullanarak, istenmeyen sempatik titreşimler büyük ölçüde azaltılır.

Şeffaf akrilik plakalı
Rakip firmaların modellerinde tamamen saf bir akrilik kullanıldığında tabağın altında çekici olmayan kasnak ve dönme tablasının açıkça görülebileceği düşünülmektedir. Buna karşılık, TN-570 plakayı çevirmek için kendisinin etrafında bir kayış kullanır; bu nedenle tamamen temiz bir tabla kullanarak rulmanın görülmesine izin verir.Bu sebeple, mermerden yapılmış kabin tabanının cazip görünüşünün tadını çıkarabilirsiniz.

Doğrudan sürmek yerine neden bir kayış sürücü?
Sebep 1
Direkt bir tahrik ile dişlinin etkisi çok büyüktür. Dişleme, motorun içindeki armatür ve rotorun periyodik cazibesinin dönme açısına bağlı olduğu ince bir titreşimle sonuçlanan bir olgudur. Örneğin, bir motorun aksını elinizle çevirirseniz, rotasyonu adımlar halinde hissettiğinizi hissedebilmelisiniz. Bu fenomen diş ipi. Doğrudan tahriklerin aşağı tarafları, düzgün dönüş sağlamak için özel devrelere ihtiyaç duymaları ve yapılarının karmaşık olmasıdır.
Bununla birlikte, dönme hızlı bir şekilde başlatılabilir ve durdurulabildiğinden, direkt tahrik pikapları daima DJ uygulamaları için kullanılır.

Sebep 2
Doğrudan bir tahrikin düzgün bir şekilde dönmesi için (cogging etkisini bastırarak) çok kutuplu bir motor gereklidir Sonuç olarak, motorun kendisi devasa olmalı ve kabin ince olmasını engelliyor. (Şık bir görünümden çok uzaktır.)

Bu noktaları göz önüne alırsak, TN-570'de kullanılan Tabla Döndürme Algılama Servo Sistemli pikap makinesinin ideal tip olduğu söylenebilir; Doğrudan bir tahrik ve bir kayış tahrik düzgünlüğü.

 
 
Ön Sipariş Formu
İsim
E-Mail
Mesaj
 
 
 
KAMPANYA & DUYURU